26 Kasım 2009 Perşembe

Bayram mesajı

Sevgili arkadaşlar, Sevdiklerinizle birlikte, beraberlik dolu, her zaman bir öncekinden daha güzel ve neşeli bayram geçirmeniz dileğiyle SEVGİYLE KALIN...

24 Kasım 2009 Salı

Hediyem geldi.....


Sevgili Cafemis den hediyem geldi,çok teşekkür ederim arkadaşıma...sevgiler gönderiyorum daha önce de sevgili Mayri aldığım ödülümü yayınlamak istedim rahatsızlığım dolayısıyla sevgili mayri hanımın hediyesini yayınlayamamıştım. Kendisine zarif davranışı için teşekkür ederim.Beni izleyen ziyaret eden bütün arkadaşlarımla bu zarif hediyelerimi paylaşıyorum. Bayram öncesinden,her şey gönlünüzce olsun sevgiyle kalın....

20 Kasım 2009 Cuma

Fırfırlı Etol


Sevgili arkadaşlar, sizlere hazırlamış olduğum "Fırfırlı Etolumü" sunuyorum. Kullandığım malzemeler;
- 4.5 no.lu Şiş,
- Makina yünü 2 kat,
- Örnek yapraklı ajur,
- Aksesuar olarak kesme(boru) boncuk,
- Siyah şifon fırfır ve
- Kadife kurdale kullandım.


72 ilmekle başlayıp beş sıra düz örgünün üzerine ajurlu yaprağı yapıyoruz.
Arzu ettiğiniz boyda kesiyoruz, benim ölçüm 1.5 m. Modeli tamamladıktan sonra ütüledim. Yaprakların uçlarına kesme(boru) boncuklarla işledim.

Fotaraf çekiminde ışıltı yansımıyor ancak normalde hoş bir ışıltı yansıtıyor. Kenarlara siyah organze kurdale ile (Lastikli fırfır) çevirip temiz olması için lastik kısmını siyah kurdale diktim.


Beğenize sunuyorum, ziyaret eden ve beni izleyen arkadaşlarımın yorumlarını fikirlerini yazmalarını bekliyorum.


Güzel bir hafta sonu geçirmeniz dileğiyle sevgiyle kalın.....

15 Kasım 2009 Pazar

Geldim......


Sevgili arkadaşlar uzun bir ara verdim. Sağlık herşeyin başı. Yoğun ve koşturmalı bir hafta geçirdim. Bu arada bloğumu ziyaret eden mesaj bırakan beni merak eden arkadaşlarıma çok teşekkürler. Bloğu açmakla ne kadar güzel bir iş yaptığımı daha iyi anladım.

İyi ki varsınız ve birlikteyiz. Sizlerle olmak sizlerle güzellikleri paylamaşada buluşmak üzere sevgiyle kalın.....

2 Kasım 2009 Pazartesi

AsetatKızımın fotoğrafı metal üzerine kaplama olduğu için çerçeve bulamadım. Bende asetat kullanarak bu çerçeve tasarımını hazırladım.
Malzeme olarak; en büyük yardımcım silikon tabancası, karton, asetat, tığ, fantezi ip kullanarak bu sevimli çerçeveyi tasarladım.
Düşünceleriniz, yorumlarınızı bekliyorum.

Sağlıklı, mutlu ve güzel bir hafta geçirmeniz dileğiyle, sevgiyle kalın...